Prowadzący

Hubert Kowalski

Wszechstronny muzyk prowadzący wielokierunkowe działania artystyczne. Kompozytor, dyrygent, producent muzyczny, kontrabasista i wokalista. Od kilku lat komponuje współczesne pieśni liturgiczne, przygotowuje nowe wokalno-instrumentalne opracowania pieśni stanowiących Tradycję Kościoła Katolickiego. Muzyka jest dla niego rzeczywistością wyrażającą najgłębsze uczucia i przeżycia, zdolną otwierać człowieka na prawdziwe Piękno.

Paweł Bębenek

Śpiewa, komponuje, dyryguje. Związany jest ze środowiskiem muzycznym przy krakowskim klasztorze dominikanów. Zajmuje się muzyczną tradycją Kościoła, jest autorem wykonywanych w kraju i za granicą kompozycji autorskich oraz aranżacji dawnych pieśni kościelnych.

Piotr Pałka

Kompozytor oraz dyrygent wielu zespołów. Założyciel i dyrygent chóru Voce Angeli, działającego przy bazylice oo. franciszkanów w Krakowie. Komponuje i opracowuje utwory chóralne prowadząc liczne warsztaty muzyczno – liturgiczne na terenie całej Polski i za granicą. Prywatnie jest mężem, ojcem trojga dzieci oraz miłośnikiem gór.